fbpx

В Атлантиці загорівся корабель з ексклюзивними Porsche та Bugatti на борту (відео)

У вантажному відсіку судна Felicity Ace битком набитого автомобілями концерну Volkswagen, на шляху з Німеччини до США виникла пожежа. Екіпажу довелося евакуюватися, після чого корабель, що охоплений вогнем, залишився дрейфувати в Північній Атлантиці.

200-метровий ролкер Felicity Ace доставляв з Емдена (Німеччина) в Девісвілл (США), близько 4000 автомобілів концерну Volkswagen – Audi, Porsche, Lamborghini та навіть Bugatti.

У Volkswagen Group підтвердили, що на Felicity Ace знаходяться автомобілі концерну, але не назвали точну кількість і не знають їхній стан. За попередніми підрахунками, близько 1100 машин – Porsche. Серед них і родстер Porsche 718 Boxster, який замовив відомий американський журналіст та блогер Метт Фара.

За інформацією ВМС Португалії, коли 17 лютого судно знаходилося за 90 морських миль на південний захід від португальських Азорських островів, на борту виникла пожежа. Вогонь швидко поширився та змусив усіх 22 членів екіпажу покинути судно.

Згідно з іншою заявою Військово-морських сил Португалії, екіпаж був благополучно підібраний і доставлений до готелю міста Понта-Делгада на острові Сан-Мігел. За попередньою інформацією, помітних джерел забруднення від пожежі не виявлено.

Залишене судно продовжує горіти, проте власники мають намір відбуксирувати його. Felicity Ace побудовано в 2005 році та зареєстровано в Панамі. На даний момент експлуатується японською судноплавною компанією Mitsui OSK Lines (MOL).

Компанія Volkswagen і Porsche підтвердили, що на борту Felicity Ace знаходяться автомобілі для клієнтів з США. Дилери вже зв’язуються з ними, щоб повідомити, що замовлені машини не будуть доставлені в термін.

За даними Associated Press, Felicity Ace здатне перевозити 17 000 метричних тонн вантажу, при цьому на борту може бути більше тисячі автомобілів. Поки судно продовжує горіти, його доглядає патрульний корабель ВМС Португалії.

Португальські ВПС опублікували відео рятувальної операції:

You cannot copy content of this page