fbpx

В аеропорті Стамбула зібралося 80 українців (відео)

Більшість українських громадян мають летіти в Україну – в Київ, в Одесу

Близько 80 українців, серед них і діти, перебувають в стамбульському аеропорту Ататтюрка. Вони у безпеці. Там же і представники Генконсульства України в Стамбулі. Генеральний консул України у Стамбулі Василь Боднар розповів “5 каналу” про ситуацію.

Читайте також: Солдати-заколотники здавались з піднятими руками: з’явились емоційні кадри

“За нашими списками зібрано близько 80 осіб, це різні громадяни, більшість з них мають летіти в Україну– Київ, Одеса, є транзитні пасажири, які так само чекають своїх перельотів стиковочних рейсів. Тому зараз ми намагаємося відлетіти за допомогою українських авіаліній, якщо ні то громадяни будуть розміщені в одному з готелів Стамбула. Аеропорт поступово відновлює свою роботу, видно деякий незначний але деякий рух на злітній смузі, але служби не працюють, офіційно аеропорт ще не відновив свою роботу”, – повідомив Бондар.

Зауважимо, що міністр закордонних справ України Павло Клімкін у своєму Twitter закликав українців дослухатися до повідомлень дипломатичних установ: “Наші дипустанови працюють над убезпечення українських громадян в Туреччині. Прошу всіх дослуховуватись до їхніх повідомлень”.

Крім того, Клімкін наголосив: “Зараз ключовим пріорітетом є повага до демократичних та легітимних інститутів Туреччини та збереження життів”.

Читайте також: Кількість загиблих внаслідок військового перевороту в Туреччині різко зросла

Джерело.

You cannot copy content of this page