fbpx
Політика
Усі засоби гарні: однокурсники розповіли про “зоряний час” скандально відомої заступниці міністра Дєєвої

Заступниця голови МВС, після призначення якої в українському суспільстві спалахнули суперечки, Анастасія Дєєва зі шкільної лави знала чого хоче від життя.

Про це “Вістям” розповіли однокласники й однокурсники дівчини.

“Її в хорошому сенсі можна назвати білою вороною на нашому потоці політологів. Із першого курсу була помітна її цілеспрямованість й амбіційність, але водночас – людяність і відкритість у спілкуванні. Вона завжди була “без понтів”, – розповів однокурсник Дєєвої Вадим Герасимович. За його словами, Дєєва часто пропускала заняття, але сесії закривала без хвостів.

Правда, є однокурсники, які трохи іншої думки про Дєєву.

“Я Настю знаю з університету, хоча ми вчилися у різних групах. Ось зараз ви всі думаєте, що вона плаче в подушку, коли бачить, як накинулися на неї в соцмережах, а насправді вона із задоволенням спостерігає за всім, що відбувається. Це її зоряний час. Вона запам’ятає тих, хто її захищав, і особливо тих, хто її ображав. Настя з тих, хто давно знає, чого хоче. Слави, зірковості. Щоб все крутилося навколо неї. Вона вся в цьому. Мене не дивує, що вона десь в Японії встигла похвалити Авакова, вона завжди знає, що і як потрібно сказати, щоб потрібні люди помітили. Причому для досягнення мети всі засоби гарні”, – розповіла одна з колишніх студенток.

До університету Дєєва вчилася в одному з престижних ліцеїв столиці – Кловському, який закінчив, наприклад, син президента Олексій Порошенко, а зараз навчаються діти бізнесмена Костянтина Жеваго, онуки екс-мера Києва Олександра Омельченка…

“У 15 Дєєва вже знала, ким хоче стати і що робити”, – розповідає її колишня однокласниця.

Читайте також: Аваков прокоментував призначення своєї 24-річної заступниці і її фото в стилі ню

Джерело.