fbpx
Політика
Аваков прокоментував призначення своєї 24-річної заступниці і її фото в стилі ню

Глава МВС заявляє, що Анастасія Дєєва призначена на свою посаду без порушень.

Призначення на посаду заступника міністра внутрішніх справ 24-річної Анастасії Дєєвої пройшло через Кабінет міністрів, з урахуванням низки співбесід та проведеної спецперевірки. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава МВС України Арсен Аваков.

“Ті, хто говорить про порушення в процесі призначення – не розібралися”, – написав він, очевидно, маючи на увазі першого віце-спікера Верховної Ради Ірину Геращенко, яка заявила, що Дєєва була призначена на посаду з порушеннями.

За словами Авакова, в МВС працюють 54 важливих міжнародних проекти, над якими працює спеціально зібрана команда “в основному молодих людей з високим ступенем мобільності і комунікабельності, які володіють іноземними мовами, основами проектного менеджменту в західному розумінні цього слова”.

Міністр зазначив, що довгий час він і його екс-перший заступник Ека Згуладзе координували цю групу, але “після консультацій всередині, в тому числі і з ключовими іноземними партнерами, зі складу нашого проектного офісу ми визначили лідера – Анастасію Дєєву, дівчину, яка, на наш погляд, зможе оптимально супроводжувати поточні проекти, координувати проектний офіс під стратегічним керівництвом міністра, здійснювати комунікацію з іноземними партнерами”.

Говорячи про переваги Дєєвої, Аваков зазначив, що вона має диплом бакалавра з відзнакою Київського університету Шевченка, “магістерський диплом з чудовими результатами”. Також вона вільно володіє англійською та французькою мовами та півтора року працювала в проектному офісі реформ в МВС. Крім того, у неї висока працездатність і комунікабельність. Аваков закликав українців ставитися до посади Дєєвої як до функції, в якій “немає місця ієрархії, тут рішення на чистих конкурентних перевагах з дуже конкретним обсягом роботи”. За словами міністра, реалії сьогодні такі, що 24 – або 30-річні для ряду функцій в МВС виграють у 50-річних.

Що стосується фото Анастасії Дєєвої, які стали поширювати в Мережі, то Аваков назвав критику щодо його заступниці святенництвом. “Студентка не має право на приватні фото? Святенництво. Чи ви безтілесні, чи безстатеві, моралізуєте на яскравий одяг  лінії? Нікого не цікавить, звичайно, що частина фото – непристойні вульгарні фальшивки…”, – написав Арсен Аваков.

Глава МВС закликав українців обговорити ефективність його молодої заступниці, давши їй час попрацювати. “Упевнений, вона впорається!”, – написав Аваков.

Читайте також: Молоду заступницю міністра Авакова Дєєву викрили в службовому підробленні: дівчині загрожує в’язниця (відео)

Джерело.