fbpx

Уряд затвердив новий порядок ведення обліку дітей і учнів

У середу, 13 вересня, Кабінет міністрів України затвердив новий порядок ведення обліку дітей і учнів, скасувавши покладений на вчителів обов’язок по проведенню перепису дітей шкільного віку. Про це повідомили в прес-службі Міністерства освіти і науки України, передає 112 канал.

“Вчителі піднімають питання: “коли ми перестанемо займатися переписом дітей” і ставлять це питання справедливо. Постанова уряду, яку ми сьогодні приймаємо, як раз і вирішує проблему перепису дітей. Більше, після того, як я її підпишу, вчителі не повинні займатися переписом дітей”, – зазначив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Повідомляється, що тепер ведення обліку дітей шкільного віку здійснюють міські, селищні, сільські ради, а також виконавчі органи із залученням відповідних територіальних органів Нацполіції і служб у справах дітей.

Відповідна ініціатива була внесена в Кабмін міністром освіти і науки Лілією Гриневич.

Раніше повідомлялося, що зарплата молодого вчителя в порівнянні з минулим роком підвищилася на 1200 грн, а вищої категорії – на 1900 грн.

Читайте також: Угорщина припиняє міжнародну підтримку України: заява

“Якщо це молодий вчитель, який не має стажу і високої кваліфікаційної категорії, якщо в 2017 році середня зарплата таких вчителів становила орієнтовно понад 3,6 тис. грн, то зараз це понад 4,8 тис. Якщо ми візьмемо вчителя вищої кваліфікаційної категорії, то середня зарплата з надбавками для вчителя вищої кваліфікаційної категорії в 2016 році склала трохи менше 5 тис. грн, зараз вона складає понад 6,8 тис. грн.

Це якщо ми беремо середню заробітну плату з доплатами і якщо навантаження на один посадовий оклад 18 годин. Може бути більше, але це в тому разі, якщо більше навчальне навантаження”, – сказала міністр освіти і науки Лілія Гриневич. За її словами, нинішній рівень зарплат вчителів також незадовільний.

You cannot copy content of this page