fbpx
Світ
Україну чекатиме потужна підтримка Німеччини й Канади

Прем’єр-міністр Канади та канцлер Німеччини обговорили тему підтримки України. Під час своєї зустрічі Джастін Трюдо та Ангела Меркель піднімали низку важливих питань: торгівля, міграція та міжнародна безпека. Зокрема, політики обговорювали і можливість потужної підтримки України, передає “Укрінформ” із посиланням на прес-службу прем’єр-міністра Канади.

“Політики обмінялися поглядами щодо актуальних міжнародних проблем, зокрема, міграції, ситуації в Україні, а також боротьби із тероризмом”, – йдеться у повідомленні прес-служби.

“Співрозмовники наголосили на міцних міжособистісних стосунках та спільних цінностях: поваги до прав людини, верховенства права, гендерної рівності, плюралізму та інклюзивності”, – повідомили у прем’єра Канади.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Канада поки не надаватиме летальне озброєння Україні, але залишиться одним із ключових партнерів у сфері оборони.

Читайте також: У день річниці Революції Гідності поліція охоронятиме вісім в’їздів до Києва за допомогою шести тисяч правоохоронців

За словами посла Канади в Україні Романа Ващука, призначення однієї високопоставленої чиновниці з канадського Міністерства оборони в дорадчий орган при міністрові оборони України показує, що Оттава збирається залишитися одним із ключових партнерів Києва у галузі оборони.

Джерело.