fbpx
Світ
Українців попередили про небезпеку відпочинку в Єгипті

В Єгипті істотно активізувались радикальні терористичні угруповання. МЗС України наполегливо рекомендує українцям переглянути власні плани щодо відвідування Єгипту протягом, запровадженого там на три місяці, надзвичайного стану.

Про це повідомляє департамент консульської служби МЗС, передає ТСН.

Громадян України просять, за можливості, утриматися без нагальної необхідності від поїздок до Єгипту, у т.ч. з туристичною метою.

“Згадані застереження викликані істотною активізацією на території Єгипту радикальних терористичних угруповань, у т.ч. “ІДІЛ”, теракти яких, як показує практика останніх місяців, все частіше спрямовуються проти цивільних громадян, у т.ч. із урахуванням їхньої релігійної приналежності”, – зазначають у міністерстві.

Українцям категорично не рекомендують здійснювати поїздки і перебувати на півночі та в центральній частині Синайського півострова, а також у пустельних районах на захід від долини ріки Ніл. Також радять бути пильними під час відвідування північного узбережжя Єгипту, столиці країни та дельти ріки Ніл, туристичних місць у її долині, узбережжя Червоного моря.

Окрім цього, на відпочинку у курортних зонах слід бути вкрай уважними та обережними, а також утримуватися від виїзду за межі місць організованого відпочинку.

Підвищену уважність необхідно виявляти й під час святкування в Єгипті релігійних, у тому числі християнських, свят, та за можливості утримуватися від відвідування релігійних святинь.

Читайте також: “Як же соромно за наших”: фото з “добром” українського туриста в готелі Єгипту шокувало соцмережу