fbpx
Світ
“Українці виродки”: російська актриса викликала скандал через заяву про війну на Донбасі

Російська актриса Яна Поплавська, відома перш за все по ролі Червоної Шапочки в однойменному радянському фільмі, публічно звинуватила українців у вбивстві мирного населення Донбасу. Свою позицію вона висловила в Facebook.

Зокрема актриса назвала українців “виродками і тварюками”, які “прицільно стріляють по житлових будинках”. На її заяву жорстко відповів відомий російський журналіст і блогер Олександр Тверський.

“Ви у курсі, що Російська Федерація три роки тому порушила територіальну цілісність суверенної держави Україна? Ви у курсі, що в Україні, на території чужої держави вже третій рік вбивають українських солдатів російські люмпени разом зі збройними силами РФ? У вашу систему цінностей укладається той факт, що порушувати міжнародні закони і нападати на інші держави не можна? Ви у дитинстві, які книги читали? Або все обмежилося Червоною шапочкою? Ви пишете, що вам шкода дітей, але, ви брешете. Вам плювати на дітей, на старих, на людей у принципі”, – написав він.

Тверський порадив актрисі звернути увагу на ставлення українців до тих, хто захищає батьківщину від окупантів і порівняти його з цінностями росіян.

“Подивіться, як проводжають своїх героїв на Майдані українці. Подивіться, скільки болю, горя і сліз приніс ваш русскій мір у будинки до невинних людей. А у вас на Червоній площі тільки хороводи навколо Леніна, а російських окупантів ховають соромливо, потайки у безіменних могилах”, – наголосив журналіст.

“Вас не бентежить, що “ДНР” та “ЛНР” ніхто в світі не визнав? Не закрадаються сумніви, що санкції накладено на Росію не просто так? Або свідомість затьмарена взагалі нічим і тільки долари перед очима? Не хочете, Яно, звернути свій трепетний погляд на свою злиденну, відсталу державу, яка нічого не виробляє, де пів країни живе без газу, де 40 мільйонів осіб живе за межею бідності, де пенсії старих дорівнюють ціні вашої губної помади?”, – додав Тверський.

Згодом Поплавська видалила свій пост, а аккаунт Тверського був забанений, а його відповідь актрисі була також вилучена.

Читайте також: Українці просять позбавити Лободу почесного звання

Джерело.