fbpx
Світ
“Українськопідданий кліпаючий грузин”: Російський письменник накинувся на Костянтина Меладзе

Володимир Голишев звинуватив брата композитора в нечесному суддівстві в російському шоу “Голос. Діти”, пише РБК Україна.

Російський письменник і блогер Володимир Голишев накинувся на Костянтина Меладзе через те, що його брат нібито несправедливо судить пісенне шоу “Голос. Діти”. Свою думку він опублікував на своїй сторінці в Facebook.

“Українськопідданий кліпаючий грузин Костянтин Меладзе добрався і до наших палестин. І тут же все обіс…ав – відпрацьованим рухом ду…и… Те, що сивий Валера лише пальчикова лялька свого брата – секрет Полішинеля.

Але вчора кліпаюче чмо висунуло-таки свій картопляний ніс з кущів. Його попалили і діти з “команди Валерія Меладзе”, і уїдливий Нагієв, і старанний оператор, і всі, всі, всі”, – написав Голишев.

Письменник вважає, що через Меладзе з шоу викинули кращих учасників, оскільки він пустив “під ніж” явних фаворитів, щоб пропустити у фінал менш талановитих дітей.

Читайте також: Меладзе спрогнозував місце O.Torvald на Євробаченні-2017

“На тлі істерик навколо візочниці досить прикольно спостерігати за жирною грузинською д….пою, яка без проблем розсілася відразу на дві країни. І с..ре, с…ре, с…ре…Вона скрізь – у себе вдома. Їй ніде перепони немає. Ненавиджу”, – підсумував блогер.