fbpx
Світ
Львівський гурт влаштував фурор на польскому шоу талантів. Стоячи аплодували судді… (відео)

Львівський гурт LeonVoci спричинив справжній фурор на польському телепроекті “Маю талант”. Судді аплодували співакам стоячи. Квартет популяризує оперним співом класичну музику на сучасний манер. В Україні про молодий колектив поки що знають мало.

В перекладі з італійської вони назвали себе “Голоси Левів” або ж “Голоси Львова”. Менше ніж рік тому квартет зібрав Назар Тацишин, соліст Львівської філармонії. Аби й українці оперними голосами популяризували класичний спів.

На іноземних колег наші хлопці хочуть рівнятися, тому співають французькою, іспанською, італійською, польською та англійською. У таких жанрах як опера, поп, попопера та опера-кросовер. У рідному Львові їх ще не чули, а ось Польща аплодувала стоячи. На проекті “Маю талант” вони доспівалися до трьох “так”.

“Дуже нас тепло сприйняла публіка. Це були мурашки по тілі”,– згадує тенор Роман Чава

Та ж Польща не відпускала їх і під дощем, коли в Ґлівіце у парку хлопці дали свій перший концерт з місцевим оркестром.

“Ми заспівали успішно перший твір – публіка просто шаленіла, дуже їм сподобалося. І тут починається дощ. Ну, можна було б ще терпіти. Бачимо, що люди починають витягувати парасольки. А він так наростає й наростає. Люди витримали весь концерт”,– розповів баритон Андрій Стецький.

Вже до кінця року колектив готує альбом. Виконавці сподіваються, що зірвуть для нього джек-пот на польському телепроекті “Маю талант”. Адже пройшли в півфінал, що відбудеться наприкінці жовтня. Ціна перемоги – 300 тисяч злотих.

Читайте також: 19-річний вуличний музикант так виконав Скрябіна, що зал вибухнув: судді та глядачі плакали (відео)

Джерело.