fbpx
Світ
Українка отримала Green Card завдяки Кардашянам

Фотограф Саша Самсонова стала улюбленим фотографом молодших сестер Кім.

Український фотограф 25-річна Саша Самсонова отримала грін-карту всього через півтора року після переїзду в США. За словами дівчини, чималу роль відіграла її співпраця із сімейством Кім Кардашян, передає Life.

Видання, яке отримало офіційний коментар від дівчини, зазначає, що Самсонова встигла стати улюбленим фотографом молодших сестер Кім – Кайлі і Кендалл. Причому серед її клієнтів також чимало інших знаменитостей.

Кар’єра дівчини розпочалася зі зйомок кліпу американського виконавця Джона Ледженда All of me. Після цього інформація про талановитого фотографа з України швидко поширилася в зірковому суспільстві.

З сімейства Кардашянів саме Кайлі першою звернула увагу на українку. Після успішної співпраці нею також зацікавилася і старша сестра Кайлі – модель Кендалл Дженнер.

Читайте також: Польща тимчасово призупинила малий прикордонний рух з Україною

“Ми з Кайлі вже провели разом дев’ять фотосесій. Жодного разу за цей час я не зіткнулася з капризами або зарозумілістю. Я роблю свою роботу швидко, клієнтам такого рівня це важливо”, – зазначила дівчина.

Саша Самсонова також зазначила, що в найближчий час вона отримає офіційне підтвердження наявності посвідки на проживання в США. Вона впевнена, що співпраця із зірковим сімейством відіграла в цьому не останню роль.

“Я отримала її не по лотереї або завдяки заміжжю. Я по десяти потрібних пунктах довела, що домагаюся успіхів на роботі в Америці. Співпраця з такою впливовою родиною теж відіграла свою роль. Звичайно, це допомогло мені так швидко отримати грін-карту”, – зазначила фотограф.

Раніше повідомлялося про те, що Кайлі Дженнер знялася у пікантній фотосесії. Автором фотосету стала українка Саша Самсонова.

Джерело.