Світ
Україна стала одним із лідерів за смертністю в світі

За результатами 2015 року Україна посіла друге місце за коефіцієнтом смертності серед 225 держав, поступившись лише африканській країні Лесото.

Про це свідчать дані Центрального розвідувального управління США.

Загалом коефіцієнт смертності в Україні у 2015 році склав дорівнює 14,46 смертей на 1 тисячу населення. Обігнати Україну в цьому антирейтингу вдалося лише Лесото, де коефіцієнт смертності на 1000 населення склав 14,89. Третє місце – у члена Євросоюзу Болгарії (14,44).

Читайте також: Опубліковано карту розташування в Києві камер автоматичної фіксації порушень ПДР

У десятку також потрапили Гвінея-Бісау, Латвія, Чад, Литва, Намібія, Афганістан та Центрально-Африканська Республіка. Росія опинилась на 11-му місці, Білорусь – на 16-му, Угорщина на 20-ому, Молдова – на 22-ій позиції. Дещо кращі справи у наших західних сусідів – Румунія в цьому печальному рейтингу на 27-ій сходинці, Польща на 39-ій, Словаччина – на 49-ій. Найкраща ситуація у трьох країнах Перської затоки – Катару, ОАЕ, та Кувейту.

Не краща ситуація в нашій країні і з народжуваністю – на тисячу населення в 2015 році в Україні зафіксовано 10,72 новонароджених (182-е місце серед 224 країн), щоправда, це більше, аніж у Словаччини, Угорщини, Польщі та Білорусі.

Найменша народжуваність зафіксована у Монако, Сен-П’єрі та Мікелоні, а також у Японії (менше 8 новонароджених на тисячу населення), найбільша ж – у Нігері, Малі та Уганді (понад 43 дитини/тисяча населення).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook