fbpx
Світ
У яку рекордну суму Нью-Йорку обходиться охорона Трампа

Після обрання 45-м президентом США до офіційної інавгурації у січні 2017-го Дональд Трамп разом з родиною продовжує жити в Нью-Йорку.

Як пише авторитетне видання Time щодня забезпечення безпеки новообраному президенту США, його дітям та онукам обходиться Нью-Йорку в 1 мільйон доларів.

Витрати з’явилися, коли поліція міста виявилася закріплена за Трампом, його старшими дітьми й онуками, що всі живуть в Нью-Йорку і можуть отримувати захист з боку спецслужб,
– пише видання з посиланням на заступника начальника міської поліції з розвідки і контртероризму Джона Міллера.

Щоправда, після інавгурації Трампа і після того, як він переїде жити в Білий Дім, витрати суттєво не зміняться, оскільки, за даними ЗМІ, його дружина Меланія разом з 10-річним сином Барроном планують залишитись жити у Нью-Йорку.

Читайте також:УКРАЇНЦЯМ НЕ ВАРТО БОЯТИСЬ ТРАМПА – THE WASHINGTON POST

“Офіцери поліцейського управління міста Нью-Йорк охороняють Трампа і його родину за допомогою охоронних пунктів, розташованих навколо хмарочоса Trump Tower і сприяючи секретній службі на пунктах огляду”, – йдеться у матеріалі Time.

Нагадаємо, на президентських виборах 8 листопада одіозного кандидата від Республіканської партії Дональда Трампа обрали 45-м президентом США, попри те, що кандидат від демократів Гілларі Клінтон набрала більшу кількість голосів виборців.

Джерело.