fbpx

У волонтерів теж війна. Що потрібно знати?

У волонтерів теж війна!

У мене теж війна. У людини, яка проїхала пів Києва і привезла вам їжу теж ВІЙНА.

У засновника бота, яким ви користуєтеся теж війна. У лікаря, який консультує онлайн теж війна! І у водія автобуса, який вас евакуйовує! І у людини, яка фасує гуманітарку і відправляє її. І у того волонтера, що координує всіх і вся. І на західній Україні у людей, які зараз приймають нас всіх, теж теж теж ВІЙНА!

В УКРАЇНІ ВІЙНА! А отже жодні процеси, прийоми, перевезення і поселення ніколи не стануть комфортними.

Волонтери стають все слабшими, а хаос організації все більший і більший!!!

Задумайтеся над тим в чому ви можете розгрузити завантаженість волонтера?

Перше, НАВЧІТЬСЯ ДАВАТИ СОБІ РАДУ в час війни. Не чекайте волонтера чи організацію У НИХ ТЕЖ ВІЙНА.

Як? Підписуєтеся на чати міста, моніторите їх. Так-так, читаєте тисячі повідомлень в день. Як роблять волонтери, котрі мають як мінімум здесяток чатів. Навчіться користуватися тим, що для вас ночами і днями створюється. Це треба сідати і працювати над тим.

Друге, НЕ РОБІТЬ СКРІНИ ТА РЕПОСТИ, які не стосується вас, ваших друзів і рідних! Такий репост це хлам, це інфошум і він заважає волонтерам побачити нову та цінну ініціативу. Памперси 5 тон вже всі певне бачили?

А що робити? Памятати: «Кожен важливий!!!». Знайдіть, що ви можете робити і робіть! Плести сітки-чудово. Їжу-клас. Організація-так. Молитва-найважливіша. Ви працюєте- це привілегія, супер, заробляйте гроші для України. Робіть те, що вмієте!!! Чекати і жити звичним життям призведе до того, що і ваш спокій буде порушено. Бо у всіх нас війна!

Третє, ЗАМОРОЧТЕСЯ ЗНАННЯМИ ПРО ВОЛОНТЕРСТВО, читайте спеціалізовані чати. І навчіться користуватися пошуком різних міст, напрямків як окремо евакуації, ліки, медицина, автодобирання, прихисток. Так, це робота яку потрібно зробити, аби давати собі ради, допомагати іншим і Державі.

ТАК! Бо у мене війна! ВІЙНА В МОЇЙ УКРАЇНІ!

І я роблю, що можу щоб вона завершилася.

Волонтери роблять все для цього, а тому шануйте їх та памятайте, що КОЖЕН ВАЖЛИВИЙ.

Діана Ільницька, facebook

You cannot copy content of this page