fbpx

У Тихому океані з’явиться плавуче місто “вільних людей” (відео)

За здійснення амбітного проекту візьметься некомерційний інститут Seasteading.

Місто на дрейфуючих понтонах збирається «звільнити людей від політиків» у найближчі 10 років.

Проект фінансується засновником PayPal Пітером Тілем , який поставив за мету створити незалежний народ, що плаває в міжнародних водах і живе за власними законами.

Його план схвалено урядом Французької Полінезії, яка створює вільну економічну зону, щоб плавуча країна могла існувати за своїми законами.

Крихітна держава з 118 островів віддала місту майбутнього 400 тис. м берегової лінії. Варто зазначити, що уряд цієї маленької країни зацікавлений у новому проекті заради власного виживання, через підвищення рівня Світового океану Французька Полінезія поступово зникає під водою.

– Ми шукали захищені води. Місто у відкритому океані технічно можливе, але економічно – обурливо нерентабельне , – пояснює Джо Квірк, директор Seasteading.

Бізнесмен сподівається, що до 2050 року в океані з’являться вже тисячі таких міст, у кожному з яких буде своя система управління.

Місто планують збудувати за принципом мозаїки: із п’ятикутних платформ, стійких для того, що нести на собі триповерхові будинки протягом 100 років.

Seasteaders – це команда біологів, інженерів, аквафермерів, медиків, екологів, фінансистів та творчих людей, яка працює над втіленням у життя ідеї «Плавучої країни» – Нового світу вільних підприємців.

You cannot copy content of this page