fbpx
Світ
У Тихому океані рибалки випадково знайшли двох жінок, які 5 місяців дрейфу на яхті(відео)

Дві жінки протягом п’яти місяців дрейфували на яхті в Тихому океані, після того, як спробували відправитися з Гаваїв на Гаїті. Про це повідомляє “Громадське” з посланням на The Sеаttle Tіmes

Мешканки Гаваїв Дженіфер Аппель і Таша Фуіаба на початку травня вирушили з Гонолулу на острів Таїті. Наприкінці травня в судна вийшов з ладу двигун, однак вони вирішили продовжити шлях на Таїті під вітрилами. Пізніше в них зламалася щогла.

Сигнал лиха вони спробували подати лише через два місяці після виходу з Гонолулу. Однак в тій точці Тихого океану, де вони перебували в той момент, не було суден, які б отримали сигнал.

За словами жінок, вижити кілька місяців в океані вони змогли завдяки опріснювачу води (в якийсь момент він вийшов з ладу, але його вдалося полагодити) і річному запасу продовольства, який складався в основному з макаронів, круп і печива.

Читайте також: У хлопця, який на матраці заплив до Криму, почалися проблеми з пcихікою

24 жовтня яхту помітило тайванське риболовецьке судно. Рибалки передали інформацію береговим службам, а ті зв’язалися з ВМС США. 25 жовтня американок підібрав американський десантний корабель «Ешленд».

Мати Аппель заявила, що всі п’ять місяців, поки вона не мала ніякого зв’язку з дочкою, не втрачала надію, що її врешті знайдуть.

«Я весь час сподівалася, я знала, на що вона здатна, що може полагодити те, що зламалося, і не буде сидіти й чекати», — сказала Аппель-старша.