fbpx
Світ
У Туреччині назвали головних заколотників військового перевороту

Так, президент Туреччини вже заявив, що заколотники є прихильниками турецького письменника, колишнього імама і проповідника Фетхуллаха Гюлена, що мешкає в США, передає depo.ua.

Водночас турецькі також називають серед організаторів путчу полковника Мехмета Аккуса, майора Єрка Агина і підполковника Догана Уйсала.

Читайте також:Стало відомо, скільки дітей загинуло під час теракту в Ніцці (відео)

Нагадаємо, що в ніч на сьогодні, 16 липня, група військових в Туреччині заявила, що бере владу у свої руки. Заколотники вивели танки на вулиці міст, зокрема Анкари і Стамбула,захопили деякі стратегічні мости і спробували прорватися до будівлі парламенту.

Президент Туреччини Реджеп Ердоган вилетів з країни і записав телезвернення із закликом до співгромадян протестувати проти путчу. Його прихильники вийшли на вулиціі навіть захопили кілька танків. Зчинилися перестрілки, адже велика частина військових і поліція залишилися вірними Ердогану. Жертвами зіткнень стали десятки людей. Президент прилетів до Стамбула і вийшов до своїх прихильників, заявивши, що заколот придушено. Через спробу державного перевороту вже арештовані майже 1500 військових, зокрема генерал і контр-адмірал.

У Туреччині оголошений воєнний стан.

Джерело.

Реклама