fbpx
Світ
У столиці Сомалі прогримів вибух: близько 20 загиблих

Унаслідок терористичної атаки в Могадишо загинули, за різними даними, від 13 до 20 людей. Відповідальність за напад взяло на себе угруповання “Аш-Шабаб”.

У столиці Сомалі Могадишо в неділю, 9 квітня, начинений вибухівкою автомобіль здетонував поблизу військового конвою. Вибуховою хвилею було розтрощено мінівен з цивільними, що рухався неподалік. За різними даними, внаслідок нападу загинуло від 13 до 20 осіб. Більшість загиблих – цивільні, заявили сомалійські військові, передає інформагенція Reuters.

Військовий конвой, котрий, найімовірніше був головним об’єктом нападу, перевозив нового командувача військ Сомалі Ахмеда Мохамеда Джімале, нещодавно призначеного на цей пост президентом країни, а також інших військових посадовців. Повідомляється, що Джімале не загинув під час нападу.

Серед жертв теракту є також і військовослужбовці та співробітники приватних фірм, що надають послуги з охорони. Дані про загиблих та постраждалих унаслідок нападу уточнюються.

Відповідальність за теракт взяло на себе ісламістське угруповання “Аш-Шабаб”. Члени цього угруповання стоять за більшістю терактів, учинених останніми роками в Сомалі.

Читайте також:  Кривава неділя: новий вибух у Єгипті біля християнської церкви в Александрії

Джерело.