fbpx
Світ
У США успішно розділили сіамських близнюків

У медичному центрі Монтефіоре в Бронксі успішно розділили пару близнюків, які народилися із зрощеними головами.

Зараз 13-місячні Джейдон (зліва) і Аніас (праворуч) Макдональди відновлюються після надзвичайно небезпечної для життя 20-годинної операції, повідомляє Quibbll.

Перед складною операцією фахівцями була створена тривимірна модель голів хлопчиків і проведена «попередня» операція на комп’ютері. Але незважаючи на всі приготування, посеред операції досвідчений лікар-нейрохірург Джеймс Гудріч почав розглядати варіант про повне припинення процедури, оскільки з’ясувалося, що в дітей набагато більше загальної мозкової тканини, ніж очікувалося. Це могло призвести до їхньої смерті.

З кожним розрізом тиск і частота серцевих скорочень Аніаса різко падала. Але в кінцевому підсумку доктор знайшов вихід зі сформованої ситуації і продовжив операцію з розділення дітей. Коли Джейдон відвезли в 7 ранку п’ятниці в реанімаційну палату після операції, Аніас ще до пізнього вечора знаходився на хірургічному столі.

Поділ означає, що в одного або обох близнюків можуть виникнути ускладнення розвитку. І зараз вже ясно, що Аніас, скоріше за все, страждає важчою формою інвалідності, ніж його брат.

Читайте також: Дешевi аналоги дорогих ліків. Має знати кожен!

bliznuk

Джерело.