fbpx
Світ
У США активісти протестували проти концерту піаніста Мацуєва, який підтримав анексію Криму

В американському місті Бостон у суботу, 29 жовтня, відбулася акція протесту біля концертної зали, в якій виступав російський піаніст Денис Мацуєв. Раніше схожа акція відбулася в Нью-Йорку, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

У Нью-Йорку група активістів Signerbusters пікетувала Карнегі Хол. У Бостоні група Arts Against Aggression у консерваторії провела інсталяцію Putin&Matsuev house of horrors у стилістиці Геловіна.

Організатори заявили, що хочуть поставити перед американськими концертними організаціями питання етичності подальшої співпраці з російськими діячами мистецтва, які «підтримують агресивний і репресивний режим президента Володимира Путіна». За словами учасників акції, кілька глядачів, які прийшли на концерт, вирішили не ходити на виступ. У червні 2017 року акціями протесту активісти планують зустріти радянського і російського диригента Володимира Співакова.

У березні 2014 року після російської анексії Криму понад 80 російських діячів культури підписали колективний лист «на підтримку позиції президента Володимира Путіна щодо України та Криму». Лист серед інших підписали Мацуєв і Співаков. На сьогодні під листом стоїть понад 500 підписів.

Читайте також:  Базиліку святого Павла у Римі закрили через тріщини після землетрусу

Джерело.