fbpx
Політика
У “Приваті” роз’яснили, що буде з оплатою “комуналки” в privat24

У націоналізованому ПриватБанку пообіцяли не підвищувати тарифи на оплату комунальних платежів та інші послуги.

Як заявила представник прес-служби банку Інна Музичук у Facebook, тарифи залишаться “найдоступнішими на ринку”.

Також ПриватБанк збереже нульові тарифи на комунальні платежі для власників пенсійних карт.

За словами Музичук, без комісій зараховуються також платежі на адресу постачальників комунальних послуг, які мають прямі договори з банком. Крім того, з 1 січня 2017 року ПриватБанк буде без додаткових комісій приймати платежі від тих, у кого немає рахунку або пластикової карти банку.

“Завдяки нашим передовим технологіям, широкій мережі терміналів самообслуговування, зручному електронному банкингу собівартість транзакції в ПриватБанку нижче, ніж у інших банків, Ми можемо собі дозволити працювати ефективно, не підвищуючи тарифів на платежі, багато з яких завжди були в першу чергу “соціальними”, – наголосив керівник відділу роздрібного бізнесу банку Олексій Шабан.

За інформацією “Привату”, сьогодні при оплаті комунальних платежів у касах банку тарифи на такий платіж складають від 1% від суми (за воду, електроенергію і тепло) до 3 грн (за газ та інші комунальні послуги). У разі оплати “комуналки” через термінал самообслуговування тариф банку складе 2 грн на всі види платежів, а в Приват24 на комунальні платежі діє єдиний тариф у розмірі 1 грн.

Читайте також: Авдіївка: народжують навіть безплідні

Джерело.

facebook