fbpx
Світ
У Польщі суттєво подорожчали продукти харчування

Ціни на продукти харчування в Польщі стають дедалі вищими. Ще у січні 2017 року за продуктовий кошик з 50 основних товарів в дисконтних магазинах доводилося платити на 10 злотих менше, ніж зараз. Наразі ж ціни знаходяться на рівні 260 злотих. Найбільшого здорожчання від січня у всіх супермаркетах зазнали такі продукти, як помідори та перець. Про це повідомляє Svitua з посиланням на fakt.pl.

Ще у березні у звичайному дисконтному супермаркеті закупівля 50 основних продуктів обходилася у 259.10 злотих. Різниця у цінах у порівнянні з січнем 2017 року становить колосальну різницю – 9 злотих. Ціни також значно підвищилися в порівнянні з березнем 2016 року. Тоді доводилося платити на близько 7 злотих менше.

Такий ріст цін на продукти з початку року є досить суттєвим. У деяких супермаркетах різниця між березнем минулого року та січнем цього року складає від 12 до 18 злотих.

Читайте також: Приймаймо українців – вони майже ідеальні

Розвиток польської економіки обумовлює збільшення купівельної спроможності населення. Проте провідні гравці на ринку хочуть не лише примножити свої прибутки через підняття цін, але і зекономити на працівниках.