fbpx
Світ
У Польщі працюють над зміною умов праці для іноземців

У Польщі працюють над зміною умов праці для іноземців.

Урядовці планують урівняти заробітні плати найманих робітників з-закордону та поляків. “Триває робота над застосуванням так званої сезонної директиви, щодо працевлаштування іноземців, і яка має бути задіяною з 1 січня 2017 року”, – цитує заступника міністра родини, праці і соціальної політики Польщі Станіслава Шведа Польське радіо. Сезонна директива охоплює справи прибуття і перебування громадян третіх країн з метою працевлаштування на сезонну роботу.

Представник відомства праці наголосив, що будуть зміни у так званих короткотермінових заявках при одночасному збереженні спрощеної форми працевлаштування і також параграф щодо однакових умов праці і зарплат. Він додав, що сезонною роботою здебільшого зацікавлені громадяни України. “Більше 95% працівників-іноземців у Польщі походять з України”, – наголосив заступник міністра родини, праці і соціальної політики.

Читайте також: НА ЯКОМУ САЙТІ ШУКАТИ СПИСОК ФІРМ, ЯКІ ОБІТЦЯЮТЬ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ РОБОТУ ЗАКОРДОНОМ ТА ВИСОКУ ЗАРПЛАТНЮ? АБО ЯК НЕ ПОТРАПИТИ НА ГАЧОК ШАХРАЇВ

Джерело.