fbpx

У Польщі не хочуть відкривати нові пункти пропуску на кордоні, доки Україна не виконає певні умови

У Польщі не хочуть відкривати нові пункти пропуску на кордоні з Україною, поки наша країна не налагодить роботу вже існуючих.

Про це в коментарі для програми «Громадське.Світ» сказав заступник міністра закордонних справ Польщі з питань безпеки, консульських справ і східної політики Бартош Чіхоцкі, який 19 вересня прибув у Київ, щоб зустрітись із українськими посадовцями, в тому числі із заступницею міністра закордонних справ України Оленою Зеркаль.

«Перед тим, як відкривати нові пункти пропуску, пропоную зорієнтуватись на тому, щоб пункти, які наразі існують, почали працювати в цивілізований спосіб. Українська сторона чудово знає, що потрібно зробити для того, щоб ці пункти почали працювати задовільно. Тільки тоді, коли це вдасться, будемо розмовляти про наступні пункти пропуску», – сказав Чіхоцкі.

Раніше спікер українського парламенту Андрій Парубій заявив, що наступного року планують відкрити чотири нові пропускні пункти на кордоні з Польщею: 2 на Львівщині, один на Волині і один на Закарпатті.

Читайте також: 100 днів безвізу з ЄС: скільком українцям відмовили та про тонкощі подорожей із тваринами

Після запровадження безвізу кількість українців, які перетнули кордон з ЄС, суттєво збільшилась. Відтак, українська влада наполягала на тому, щоб розширити дороги митниць та відкрити нові пропускні пункти.

You cannot copy content of this page