fbpx
Світ
У поліції сказали, що вона десь п’є і згодом прийде додому: родичі розшукують українку, яка загадково знuкла в Польщі, поїхавши на заробітки

У Польщі знuкла 43-річна українка Олена Татаріна, яка проживала у Варшаві під час заробіток, пише ТСН.ua. Виданню її сестра Наталія розповіла, що знuкла жінка ще місяць тому, коли пішла з дому і просто не повернулася назад.

“Вона (Олена Татаріна – ред.) проживала зі своїм чоловіком у Польщі у Варшаві. Вони разом поїхали туди на заробітки. Разом вони у шлюбі вже понад 20 років. Ми все це дізналися з його слів. Він нам сказав, що вона не взяла з собою ні телефон, ні документи, ні гроші та просто не повернулася”, – розповіла Наталія.

За словами сестри, це сталося рано вранці, у той час чоловік Олени нібито ще спав та не бачив, як вона пішла з дому. Згодом, він розповів, що жінка пішла в синій куртці та спортивних штанях. Тоді родичі подумали, що можливо, подружжя просто посварилося і незабаром жінка повернеться, проте пройшов місяць, а Олени немає.

“Ми тоді одразу подумали, що може посварилися між собою, бо чоловік випивав і можливо, вона пішла та ще повернеться. Взагалі ми дізналися, що сестра знuкла, коли Людмила (одна із сестер) поїхала до Польщі, а так, чоловік зовсім нам нічого не сказав, тому це також дивно”, – додала вона.

Читайте також: Більше трьох тижнів і лише пару спалахів свідомості: українка розповіла, як у 30 років ледь не пoмepла від коpу

За словами сестри знuклої жінки, спочатку польська поліція взагалі не хотіла братися за цю справу. Вони спочатку сказали родичам, що Олена повернеться, потім, що вона десь п’є і згодом прийде додому. Зрушень ніяких не було, поки українське посольство не направило запит до поліції і лише тоді вони відкрили провадження: “І ось тільки у цю суботу (13 січня – ред.) поліція прийняла мою заяву і відкрила кpимінальну справу. Це вже більше місяця пройшло”.

Родичі знuклої Олени сподіваються, що це просто сімейна сварка, а жінка просто тимчасово пішла з дому, але таким чином, вона мала б забрати свій телефон, паспорт, або хоча б гроші.

“Вона нічого зовсім з собою не взяла. Може це він їй щось зробив, чи вдapив, чи вона втpатила пам’ять. Але це все наші здогадки, не більше”, – розповідає сестра.

Олена працювала прибиральницею у Варшаві у якогось чоловіка. Але достовірно невідомо, на кого вона працювала і де саме це було.

Окрім сестер, пошуками Олени ніхто не переймається, ані чоловік, ані її власні дорослі діти, яким вже понад 22 роки і вони мають власних дітей.

Наталія зверталася до МЗС України та надіслала вже два листа. Проте, у міністерстві нічого не відповіли, лише згодом у розмові телефоном сказали, що взяли на розгляд це повідомлення.

Журналісти видання зв’язався з Посольством України в Республіці Польща, де їм повідомили, що дійсно отримували листа від родичів знuклої жінки. Своєю чергою, вони відправили офіційний запит до польської поліції. На жаль, на хід розслідування посольство вплинути не може, тому слід просто очікувати на результати.