fbpx
Світ
У Нью-Йорку збудували будинок з унітазів і сміття

У нью-йоркському районі Манхеттен збудували житловий будинок із переробленого будівельного сміття та промислових відходів, включаючи керамічні унітази.

Усередині розташовано 219 квартир, повідомляє Fast Company. Будинок під назвою The West з’явився на перетині 47-ї вулиці та 11-ї авеню в районі «Пекельна кухня» (Hell’s Kitchen).

Будівля на 60 % зроблена з переробленої цегли, створеної голландською компанією StoneCycling. Крім унітазів для матеріалу подрібнили сталь та стару черепицю.

Фото: thewest.nyc

Подібна цегла стала основою для перших семи поверхів будинку та внутрішнього оздоблення вестибюлю. На фасад нанесли покриття з частинками, що переливаються на сонці. У компанії зазначили, що на даний момент перероблена цегла коштує 14 доларів на відміну від 8 доларів за звичайну. Проте фахівці очікують, що в майбутньому ціна знизиться, оскільки переробка матеріалів стане дешевшою.

Раніше з переробленого сміття запропонували будувати будинки в Еквадорі – архітектори з бюро Валентино Гарері (Valentino Gareri Atelier) вирішили використати відходи від виробництва шоколаду. Компанія представила проект села з надрукованими на 3D принтері спорудами з відходів какао-бобів.

Фото: thewest.nyc