fbpx
Світ
У Німеччині одесита, який працював в місцевому ресторані, звільнили за його відеозвернення до росіян через війну Росії

Українця звільнили з німецького ресторану, який орієнтований на росіян, за відео про напад росії на Україну

Про це написав на своїй сторінці у Facebook глава МЗС Дмитро Кулеба.

“Коли я був послом при Раді Європи у Страсбурзі, то декілька разів їздив до сусіднього Баден-Бадена в Німеччину. Мальовниче, тихе, напрочуд елегантне місто. Але також німецьке місто, в якому напрочуд багато росіян. Вони завзято люблять Росію, але для життя обирають Німеччину.

І саме там зараз відбулася кричуща історія.

Одесита Ігоря Голода, який працював в місцевому ресторані Rizzi, звільнили за його відеозвернення до росіян через війну Росії проти України. За наявною інформацією керівництву ресторана, орієнтованого на російськомовне населення Баден-Бадена, не сподобалася правда про тисячі загиблих мирних українських громадян, більше сотні вбитих дітей, десятки вщент зруйнованих міст внаслідок агресії російських військ.

Мій сигнал усім путінферштеєрам – прихильникам Путіна в Німеччині та інших країнах – ви такі ж як пілоти російських літаків, які взнищують українських мирних громадян.

За вашої мовчазної згоди або відкритої підтримки вже двадцять сім днів поспіль українські діти ховаються в підвалах від російських бомб. Загинули вже 117 та поранені 155 дітей. Дорослі не можуть поховати своїх близьких через обстріли артилерії. Ви теж несете відповідальність за воєнні злочини російськ армії в Маріуполі, Харкові, Сумах, Волновасі, Херсоні та інших куточках України.

Rizzi, ви у Баден-Бадені переживаєте за свою репутацію в очах російськомовних клієнтів. А мали б зрозуміти, що саме зараз вашій репутації настав кінець. І навіть найефективніші німецькі засоби для миття не змиють з ваших рук і з вашого ресторану кров безневинно вбитих.

Що стосується пана Голода, то МЗС України вже забезпечує нашого громадянина необхідною консульською допомогою. Ми надали правову консультацію, на зв‘язку з адвокатом та мерією міста, аби захистити законні інтереси українського працівника. І ми не відступимо, допоки він потребуватиме нашої допомоги.

Українська держава не дозволить нікому кривдити своїх громадян. Ані в Україні, ні за кордоном. Ми в МЗС будемо жорстко реагувати на випадки неповаги. І не лише ми, але, я переконаний, і кожен громадянин, який зараз зробить те, що в його силах, заради справедливості”, – йдеться у дописі очільника МЗС України.

Фото: Україна Молода.

03/25/2022