fbpx
Світ
У Москві зірвали лекцію російського професора про незалежність України (відео)

У культурному центрі України в Москві зірвали лекцію доктора філологічних наук, професора Антона Антонова-Овсієнка про незалежність України.

Подробиці інциденту, що стався 16 серпня, на своїй сторінці в Facebook повідомив сам учений. За його словами, лекція була присвячена подіям із часів навали Батия в 1240 році по 1991 рік.

“На запитання про проблему Криму і Донбасу я збирався в м’якій формі відмовитися відповідати: культурний центр все ж, та й взагалі нема чого підливати масла у вогонь… Але зал заповнила юрба молодих людей (чи то з “антимайдану” , чи то з Єдра (“Єдиної Росії”. – Ред.), неважливо), які битих півгодини навперебій вигукували одне запитання: “Назвіть два досягнення України за останні 25 років!” – розповів Антонов-Овсієнко.

Як стверджує професор, його звинуватили в “розпалюванні націоналізму”.

“Потім вони довго кричали хором “Чий Крим”, і коли я приєднався до цього хору, їм довелося змінити платівку”, – повідав професор.

На думку Антонова-Овсієнка, такими діями, зірвавши його лекцію, лише заявили на весь світ, “що і в сьогоднішній Росії, серед всього цього шовіністичного мракобісся, є розсудливі люди, готові йому протистояти”.

Читайте також: Щоб не було розпусти: російський муфтій закликав обрізати всіх жінок світу

Джерело.

Related Post

facebook