fbpx
Світ
У Москві дружини олігархів влаштували тисняву на концерті української групи “Гриби” (відео)

Московський нічний клуб Siberia ледь не зазнав розгрому з боку російських VIP-ів, які прийшли подивитися на виступ українського гурту “Гриби”.

Колектив, який нещодавно випустив кліп на пісню “Тает лед”, якмй уже став дуже популярним, явно користується успіхом і попитом в Росії, пише “Лайф.ру”.

Елітний московський клуб виявився забитий повністю, в результаті чого дружини рубльовських олігархів влаштували тисняву, щоб подивитися на виконавців.

З цим фактом пов’язаний ще один конфуз, який виник у вбиральні клубу. Через величезну кількість відвідувачів та велику кількість спиртних напоїв біля туалету незабаром виросла довга черга. У результаті деякі чоловіки проявили “кмітливість” і почали справляти малу нужду прямо в раковини, на очах у всіх.

Читайте також: Дружина російського олігарха зупинила фінал Євроліги і спровокувала бійку (відео)

Як повідомляє видання, концерт “Грибов” відвідало безліч селебріті. Серед гостей заходу була помічена відома співачка Наталія Іонова, більш відома як “Глюкоза”, зірка Comedy Club Олександр “А” Ревва, а також дружина олігарха Олександра Лебедєва і зірка “Дому-2” Ольга Бузова.

Джерело.