fbpx
Світ
У мережу просочилося листування співачки Кеші, що підтверджує її звинувачення проти продюсера в насильстві

Американська преса опублікувала електронне листування, що стосується звинувачень, висунутих поп-співачкою Кешей проти її продюсера Доктора Люка. Про це повідомляє “ВВС”.

Співачка вже кілька років намагається розірвати контракт із звукозаписною компанією. За її словами, Доктор Люк здійснював над нею се……не та емоційне насильство, яке відбилося на її здоров’я, а також примушував її до прийому наркотиків.

New Your Post оприлюднив електронну переписку Кеші з продюсером і з менеджером Монікою Корнією. У ній Доктор Люк критикує співачку в тому, що вона пила дієтичну колу і їла індичку, перебуваючи на дієті, що складається з одного соку. Він стверджував, що автори пісень не хочуть з нею працювати через наявність у неї зайвої, на його думку, ваги.

Читайте також: “Перевіряв, чи влізу в двері”: в Івано-Франківську водій маршрутки познущався над вагітною

Також там обговорювалося її захворювання булімією – психічним розладом, пов’язаним з прийомом їжі. Тяганина Кеші і її продюсера триває вже три роки, але поки Кеша так і не змогла розірвати контракт з Доктором Люком і не має права випускати записи з іншими компаніями.

Продюсер, чиє справжнє ім’я Лукаш Готвальд, стверджує, що звинувачення, висунуті Кешею на його адресу, “є зловмисною брехнею”.

Раніше прихильник Трампа звинуватив співачку в лівому фашизмі і запропонував заарештувати.

Джерело.