fbpx
Світ
У Лівані знайшли українську туристку, яка зникла 4 червня

28-річна харків’янка Наталя Ободовская, яка поїхала відпочивати до Лівану і пропала зі зв’язку, знайшлася. Дівчину розшукали в поліцейському відділенні Бейрута.

До цього родичі Наталі кілька днів безуспішно намагалися знайти дівчину через соцмережі, передає 24 канал.

Нагадаємо, харків’янка Наталя Ободовська, яка таємниче зникла у Бейруті 4 червня. Вона проживала в готелі Crowne Plaza Beirut, з якого її виселили через невідому причину за дві доби до вильоту в Україну. Зв’язок із нею зник 6 червня о 22:00.

Як з’ясувалося, Ободовська поїхала в арабську країну не по туристичній путівці, а самостійно – купила квиток на літак, зробила візу, оселилася в недорогому готелі. Родичі кажуть, Наталя вже відпочивала таким чином в Туреччині, і поїздка вийшла дуже економною.

Читайте також:  Український турист зaгинyв на Кіпрі на курорті Айя-Напа

Родичі дівчини звернулися за допомогою відразу в усі офіційні служби – до консула України в Лівані, в Інтерпол, МЗС України і навіть – Червоний Хрест. Особливо рідні Наталі переживали через її хворобу: Ободовська – інcyлiнозалежна.

“Майже через тиждень пошуків нам подзвонили з консульства і сказали, що Наталю знайшли, її затримала ліванська поліція. З якої причини – невідомо, матеріалів справи консул не бачив. Єдине, що сказав: стаття не кpимінальна, а адміністративна. Можливо, доведеться наймати адвоката, а вони там дорогі, на місцевих форумах кажуть, що послуги захисників коштують від 3 500 доларів. Але ми раді, що вона хоча б жива. Боялися, що її вкpaли, або погано стало”,– зізнається сестра затриманої у Лівані туристки Ольга.

Зараз ситуацію, в яку потрапила українка, вивчає консул. З його слів, в поліції з нею поводяться нормально, а інcулiну вистачить ще на тиждень.