fbpx
Світ
У Казахстані почалася АТО

Жителів просять не виходити на вулицю і проявляти пильність

В Актобі, Казахстан, де в неділю невідомі напали на збройові магазини, оголошений режим антитерористичних операцій, повідомив прес-секретар МВС Алмас Садубаєв.

“У місті Актобе оголошений режим антитерористичних операцій. Припинено роботу розважальних закладів, рух громадського транспорту”, – сказав Садубаєв.

Громадянам рекомендується не виходити на вулицю і проявити пильність, додав він.

Як раніше повідомив Садубаєв, о 14.45 (15.45 часом Астани) в ДВД Актюбінської області надійшло повідомлення про напад невідомих осіб на збройовий магазин “Паллада” в місті Актобі. О 15.45 за місцевим часом стало відомо про напад на інший збройовий магазин в розташуванні військової частини національної гвардії.

В ході нападу на магазин зброї “Паллада” убитий продавець і один чоловік поранений. У військовій частині при відбитті нападу загинув офіцер і один військовослужбовець-контрактник, ще 9 військовослужбовців отримали поранення.

За словами Садубаєва, нападники, ймовірно, є прихильниками радикальних нетрадиційних течій.

“Вжитими заходами один з нападників затриманий, троє вбиті і один поранений. Кілька злочинців заблоковано, кільком нападникам вдалося сховатися. Проводяться заходи по їх затриманню”, – зазначив він.

Джерело.