fbpx
Світ
У Дубаї незабаром відкриється найкрасивіший музей планети

“Музей майбутнього” відкриється 22 лютого. Про це заявив віце-президент і правитель Дубая шейх Мохаммед бін Рашид.

Шейх Мохаммед назвав цю вражаючу споруду «найкрасивішою будівлею на землі», повідомляючи дату запуску в Twitter. Він також додав, що урочисте відкриття центру Дубая стане частиною «визначного року» для Еміратів.

Пам’ятка вже давно визнана архітектурним дивом і вже здобула світове визнання. “Музей майбутнього” був названий одним із 14 найкрасивіших музеїв планети у списку, складеному журналом National Geographic у липні.

Серед інших музеїв, що привертають увагу, були представлені Шанхайський музей астрономії в Китаї, Національний музей історії та культури афроамериканців у столиці США Вашингтоні та музей Гуггенхайма в Більбао в Іспанії.

Вражаючу пам’ятку Дубая виділяє блискучий дизайн та передові технологічні інновації.

Семиповерхова споруда займає площу 30 000 квадратних метрів та має заввишки 77 метрів. Величезний простір буде домом для дослідницького центру з лабораторіями та класами, а також місцем для відвідувачів музеїв, щоб відчути нові технології.

Фасад із нержавіючої сталі, який займає понад 17 000 квадратних метрів, освітлений 14 000 м арабської каліграфії, розробленої художником з Емірату Маттаром бін Лахеджем.

Фасад складається з 1024 плит, повністю виготовлених роботами в першому в своєму роді підприємстві на Близькому Сході . За словами чиновників, кожна пластина складається з чотирьох шарів, кожен з яких створюється за допомогою 16-етапного процесу.

До музею ведуть два мости. Перший тягнеться до Jumeirah Emirates Towers довжиною 69 м, а другий – 212 м – з’єднує його зі станцією метро Emirates Towers.

Дубайський Музей майбутнього буде живитися від 4000 мегават сонячної енергії, виробленої станцією, підключеною до будівлі. Парк, що оточує музей, містить 80 видів рослин і оснащений сучасною інтелектуальною системою автоматичного поливу.

Футуристичний музей покликаний стати інкубатором винахідливості, залучаючи найяскравіших винахідників і підприємців і відкриваючи для широкої публіки вікно в майбутнє. Він продемонструє передові технології, які формуватимуть суспільство на десятиліття вперед, включаючи віртуальну та доповнену реальність, аналіз великих даних, штучний інтелект та взаємодію людини та машини.

На фасаді можна прочитати цитати Його Високості шейха Мухаммеда бен Рашида Аль Мактума, віцепрезидента, прем’єр-міністра ОАЕ та правителя Дубая.

“Можливо, ми не проживемо сотні років, але наша творча спадщина залишиться у століттях, після того, як ми підемо”, — написано на одній з них.