fbpx

“У драматичний, але геройський час молимося за воїнів, які віддали своє життя за Україну”, – Блаженніший Святослав

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав запевнив у молитві цілої Церкви за українських героїв, які поклали своє життя за Україну і закликав вірних приймати біженців, які просять притулку.

«У цей драматичний, але геройський час, ми продовжуємо молитися. Особливо сьогодні молимося за наших воїнів, які віддали своє життя за Україну, зокрема у ці минулі дні.

Сьогодні ми пам’ятаємо в молитві героїв прикордонників острова Зміїний в Чорному морі, нашого героя Віталія, який ціною власного життя зупинив російські війська під Херсоном, підірвавши разом із собою міст через Дніпро…

Таких героїв українська земля породжує сьогодні. Ми молимося за всіх тих, які віддали свої життя за Україну. Молимося за жертви серед цивільного населення: жінок, дітей, старців. Ми сьогодні віддамо в руки Божі всіх тих, які відійшли з цього світу і просимо, щоб Господь прийняв їх у свої обійми…

Хочу дуже подякувати нашим братам і сестрам, усім нашим вірним, владикам, монашеству на територіях Центральної і Західної України, які вже надають гуманітарну допомогу. До вас сьогодні прибувають тисячі біженців. Прийміть їх в ім’я Христа», – сказав Блаженніший Святослав.

Посилання на відео

Департамент інформації УГКЦ

You cannot copy content of this page