fbpx

У Британії вирішили дати працівникам змогу працювати лише чотири дні на тиждень

У Британії вирішили дати працівникам змогу працювати лише чотири дні на тиждень і таким чином “використати силу технологій”.

Зробити це закликала генеральний секретар Федерації британських профспілок Френсіс О’Грейді, пише 24 канал.

Вона просить “використати силу технологій”, аби дати працівникам змогу працювати чотири дні на тиждень.

“У XIX столітті профспілки боролися за восьмигодинний робочий день. У XX столітті ми отримали право на два вихідних і оплачувану відпустку. Я вірю, що в XXI столітті ми зможемо домогтися чотириденного робочого тижня з гідною оплатою”,– розповість у промові О’Грейді.

Читайте також: “На планету чекає найгірший сценарій, який тільки можна собі уявити” – професор британського інституту кліматичних змін

Вона закликає підняти свої амбіції у 21-го столітті. “Настав час поділитися багатством з новими технологіями. Не дозволяйте тим, хто зверху, захопити його собі”, – наголосила вона. Тим часом більше ніж чотири з п’яти працівників хочуть скоротити свій робочий час, не скорочуючи їхню плату.

За її словами, Джефф Безос володіє компанією Amazon, яка зараз є компанією з надприбутками. Тоді як він заробляє мільярди, його робітники перевтомлюються на роботі. Розслідування британських ЗМІ засвідчили, що на складах компанії у Британії робочий тиждень подекуди триває 55 годин, що призводить до значної перевтоми працівників.

You cannot copy content of this page