fbpx
Світ
“Ти не моя сім’я. Ти не мій друг”: Кім Кетрол різко відповіла Сарі Джесіці Паркер щодо cмeрті брата

Кіноактриса та зірка серіалу “Cекc і місто” Кім Кетролл, в якої нещодавно за загадкових обставин пoмeр рідний брат Кріс, висловила свої слова подяки всім шанувальникам, однак різко висловилась щодо підтримки її екс-колеги по серіалу Сари Джесіки Паркер.

Днями Паркер опублікувала в соцмережі слова підтримки Кім, пише “24 канал“.

“Дорога Кім, я посилаю тобі і твоїм близьким мою любов і співчуття в зв’язку зі cмeртю твого улюбленого брата”, – написала Паркер в соцмережі.

Однак згодом, Кім відписала всім в мережі Instagram і найперше подякувала шанувальникам та всім колегам з серіалу “Cекc і місто” за підтримку і любов. Але для Паркер актриса вирішила зробити окремий пост, де дала відповідь, який, можливо, Сара Джессіка не розраховувала отримати.

Я не потребую твоєї любові або підтримки в цей трагiчний час. Моя мама сьогодні запитала: “Коли ця лицемірка залишить тебе в спокої?” Твої постійні нагадування про себе – хвoрoбливе нагадування про те, якою жoрстoкoю ти була і продовжуєш залишатися. Дозволь мені пояснити, якщо до сих пір не зрозуміло. Ти не моя сім’я. Ти не мій друг. Я пишу це, щоб сказати в останній раз. Припини використовувати нашу трагeдію для відновлення власного іміджу милої дівчини, – різко написала Кім в Instagram.

Читайте також: Опубліковано списки пасажирів російського літака, що рoзбивcя у Підмосков’ї