fbpx
Політика
Туреччина не визнає окупацію Криму Росією

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган заявив, що Турецька Республіка не визнає окупацію Криму і буде продовжувати всіляко підтримувати кримських татар. Про це йдеться в повідомленні Адміністрації Президента з посиланням на телефонну розмову Петра Порошенка з президентом Туреччини, передають Українські Новини.

Також президент Петро Порошенко підкреслює підтримку Україною законно обраних президента і уряду Туреччини.

Читайте також: “Туреччина, ми скучили! Країна відкрита для росіян, наших тут знову багато, наших люблять і чекають “,-дочка головного піарника Путіна

“У контексті спроби військового перевороту, що стався в Туреччині в ніч з 15 на 16 липня 2016 року, глава української держави підтвердив підтримку з боку України законно обраних президента і уряду Турецької Республіки”, – йдеться в повідомленні.

Сторони наголосили на обопільній налаштованість і надалі докладати всіх зусиль з метою поглиблення стратегічного партнерства між двома державами.

Порошенко і Ердоган окремо обговорили питання розвитку взаємодії в енергетичній сфері.

У свою чергу Ердоган запевнив Порошенко в незмінності позиції Туреччини щодо підтримки незалежності та територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах.

Президент України висловив своєму турецькому колезі співчуття з приводу недавніх терористичних актів, що забрали життя людей на сході країни.

Нагадаємо, Туреччина пообіцяла підтримувати Україну, незважаючи на спілкування з Росією.

Читайте також: Як турки зустріли російських туристів (відео)

Джерело.