Події
“Туреччина, ми скучили! Країна відкрита для росіян, наших тут знову багато, наших люблять і чекають “,-дочка головного піарника Путіна

Дочка Дмитра Пєскова, прес-секретаря президента Росії, поділилася в мережі новими пікантними фотографіями з відпустки за кордоном.

Знімки на березі моря Ліза Пєскова опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Судячи з усього, відпочивати дівчина вирушила до Туреччини.

Читайте також: Як турки зустріли російських туристів (відео)

“Туреччина, ми скучили! Країна відкрита для Росіян, наших тут знову багато, наших люблять і чекають”, – прокоментувала Пєскова одну зі своїх фотографій в купальнику.

У той же час знайшлися користувачі, обурені перебуванням Пєскової в Туреччині, вони тут же висловили своє обурення.

Читайте також: Камалія розчарувала фанатів целюлітом (фото)

“Мене вражає легковажність такого поста. Кілька місяців тому російські спецслужби повідомляли про зв’язок Ердогана з терористами, що підтвердили німецькі спецслужби на цьому тижні. Навіть якщо це всього лише чутки, не можна заперечувати вкрай нестабільну обстановку в цій країні. І ви берете на себе відповідальність закликати російських громадян відвідати Туреччину? чи можете ви назвати хоч одну-єдину розумну причину поїхати туди, за винятком миттєвого популізму? ” – запитують в коментарях під фото.

“Мені здається, можна любити маму, бабусю, тата, дідуся, як можна любити малознайомих тобі людей. Турки лицеміри. Ердоган тому приклад. Збагатився завдяки Путіну, Росія годувала його країну роботою, всю вдячність ми побачили”, “Офігєть! А іншим росіянам туди не можна … Сумно “, – обурюються інші.

Читайте також: В одному жакеті: актрису Катерину Гусєву сфотографували оголеною (фото)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook