fbpx
Політика
“Це дуже страшно”: Житель Херсонської області розповів про проросійські настрої у рідному місті

Житель м. Генічеськ Херсонської області Віктор Драчук, розповів про те, що в місті залишилося мало патріотів, і все більше місцевих дивиться в бік Росії”. Про це повідомляє видання “Крим. Реалії”.

Віктор Драчук – місцевий підприємець, син якого добровільно пішов служити в АТО. З початком збройного конфлікту на сході України він взяв кредит і купив бронежилет і всю необхідну амуніцію.

Драчук, як ніхто інший знає про настрої серед населення. Він розповів про те, як війна вплинула на мешканців Генічеського району Херсонської області, що межує з тимчасово окупованої території Кримського півострова.

“Хотілося б, щоб Генічеськ був більш патріотично налаштований. Як можна жити в Україні і дивитися в бік Росії, яка не принесе нічого хорошого? Знаючи наслідки в Придністров’ї, Абхазії, Грузії”, – зазначив Драчук.

Геничанин вважає, що війну вдасться закінчити тільки тоді, коли вона стане особистою справою кожного.

“Для мене треба, щоб війна закінчилася ще вчора, і закінчилася швидше. Щоб не було більше тривожних повідомлень з фронту. Щоб ми не хвилювалися з дружиною про те, що син на фронті. Коли почуємо, що хтось загинув, ми відразу в інтернеті дивимося, хто загинув і де загинув … Це дуже страшно”, – зізнається Віктор.

“Звичайно, війна закінчиться, але тяжкий слід вона залишить і в державі, і в моїй дитині. І всі ще довго будуть заліковувати душевні рани … “, – додає він. До речі, житель окупованого Донецька зробив небезпечне привітання спецслужбі.

Читайте також: Міністр зробив тривожну заяву щодо браку води в Україні

Джерело.