fbpx
Світ
Тридцять мільйонів баксів скрепам під хвіст: Міноборони РФ назвало причину загибелі винищувача з авіаносця «Адмірал Кузнєцов»

Мова йде про технічні несправності. То є найкраще, що змогла виставити Москва для чергової серії сирійської авантюри перебуває у такому стані, що несе втрати ще до боєзіткнення з ворогом

З палубним багатоцільовим винищувачем четвертого покоління МіГ-29К при проведенні тренувальних польотів під час заходу на посадку за кілька кілометрів до крейсера «Адмірал Кузнєцов» відбулося «авіаційна подія». Так у департаменті інформації та масових комунікацій Міноборони РФ відповіли ЗМІ про втрати у берегів Сирії, зазначають Патріоти України.

У військовому відомстві підкреслили, що льотчик катапультувався, його здоров’ю нічого не загрожує.

«При проведенні тренувальних польотів в результаті технічної несправності під час заходу на посадку за кілька кілометрів до авіаносного крейсера” Адмірал Кузнєцов “відбулося авіаційна подія з палубним винищувачем МіГ-29К», – повідомили у військовому відомстві РФ.

«Льотчик катапультувався і силами пошуково-рятувальної служби був доставлений на борт« Адмірала Кузнєцова», – сказали в Міноборони РФ, додавши, що пілот готовий до виконання завдань.

У Міноборони також заявили, що російська корабельна авіаносна група в Середземному морі діє за планом, незважаючи на пригоду з Міг-29К.

«Польоти палубної авіації тривають відповідно до завдань», – заявили в департаменті інформації і масових комунікацій Міноборони РФ.

Читайте також:  Скрепи не рятують: “Адмірал Кузя” зазнав перших серйозних втрат у Сирії

Джерело.