fbpx
Світ
Трейлер “На 50 відтінків темніше” побив рекорд “Зоряних воєн”

У першу добу трейлер “На п’ятдесят відтінків темніше” набрав 114 мільйонів переглядів, тоді як “Зоряні війни” – 112 мільйонів.

Перший трейлер фільму “На п’ятдесят відтінків темніше” побив рекорд, встановлений трейлером “Зоряних воєн: Пробудження сили”, пише AceShowbiz з посиланням на Universal Pictures.

У першу добу трейлер “На п’ятдесят відтінків темніше” набрав 114 мільйонів переглядів, тоді як “Зоряні війни” – 112 мільйонів. При підрахунку враховувалися такі сервіси, як YouTube, Facebook, Instagram і так далі.

Стрічка є продовженням “П’ятдесятьох відтінків сірого”. Прем’єра “На п’ятдесят відтінків темніше” намічена на 10 лютого 2017 року.

Головні ролі знову виконають Дакота Джонсон і Джеймі Дорнан, а ось режисер помінявся. Ним стане Джеймс Фоулі, відомий за співпрацею з Мадонною, фільмом “Американці” з Аль Пачіно і зйомками приблизно чверті політичного трилера “Картковий будиночок”.

Зазначимо, що “50 відтінків сірого” зібрав в світовому прокаті більш як 410 мільйонів доларів при тому, що стрічка разом з “Фантастичною четвіркою” були визнані найгіршими фільмами 2015 року.

Більше того, “50 відтінків сірого” номінували на “Золоту малину” шість разів, а на прем’єрі на Берлінале стрічка викликала сміх серед глядачів.

Читайте також: Травмована Оля Полякова влаштувала хороводи на Донбасі (відео)

Джерело.