fbpx
Світ
Трагедія у Греції: українка, яка вижила, показала своє фото з лікарні (фото)

Українка Анастасія Чередник, яка постраждала під час аварії на морі в Греції, після втрати чоловіка та операції на нозі тримається добре.

Її провідують українки, що перебувають зараз у Греції, пише КП.

“Хлопці, спасибі всім велике! – написала Настя під постом зі своїм фото, розміщеним її другом у мережі. – Найстрашніше позаду. Тут дуже добрі і чуйні люди! Всіх люблю, скоро буду вдома!”

Читайте також: З українцями сталась трагедія під час відпочинку у Греції, є жертви (фото)

Матері Анастасії і загиблого Євгена Кубика оформляють візи для поїздки в Грецію.

“Хочемо і Настю забрати, і тіло Жені, – кажуть. – Без неї ховати не будемо”.

Як стало відомо, 21 серпня в Грецію вилетіли тітка і дядько загиблого Євгена. Вони будуть присутні на упізнанні племінника і підтримувати Настю в лікарні, а також вирішувати проблеми з їх транспортуванням на батьківщину в Україну.

Найбільше вдома маму чекає маленький синок Женя, якому трохи більше рочку. Малюк перебуває з бабусею Раїсою.

“З донькою зв’язок тримаємо, – поділилася останніми новинами мама постраждалої українки Раїса Пак. – Вона молодець, тримається, хоча постійно на крапельницях. Температура, правда, під 39. Я спочатку злякалася, але лікарі сказали, що це нормально після такої травми. Адже її нога фактично була відірвана, трималася на одному сухожиллі, і дочка дивом не пішла на дно”.

Як згадує мама дівчини, єдине, про що благала Настя після трагедії, щоб врятували її ногу. Коли побачила її після операції на розпірках – заспокоїлася. Жертва зіткнення каже, що греки до неї ставляться дуже добре. Біля дівчини постійно хтось перебуває, приходять волонтери.

Читайте також: Українці відтяло ногу у жахливій аварії у Греції (фото)

Анастасыя

Джерело.