fbpx
Світ
ТОП-5 екстримальних приземлень в аеропортах світу (відео)

Деяким пілотам доводиться здійснювати екстремальні посадки
Бувають страшні посадки – коли літак трясе, а шасі підламуються при торканні землі. Але все це може здатися дрібницею в порівнянні зі звичайними, регулярними посадками, які доводиться здійснювати пілотам в деяких аеропортах світу, – передає “Популярная механика”.
Аеропорт острова Барра, Шотландія

Це єдиний в світі аеропорт, який приймає регулярні рейси і не має злітної смуги як такої – літаки приземляються просто на пляж, в суміш води і піску.
Аеропорт острова Скіатос, Греція

Злітно-посадкова смуга цього аеропорту настільки коротка, що з боку це виглядає, як ніби повітряне судно сідає прямо на воду. Це одне з найпопулярніших в світі місць для споттінг – фотозйомки літаків.
Аеропорт Паро, Бутан

Оточений гімалайських піками, Паро – один з найскладніших для пілотів аеропортів в світі. Ліцензію на посадку тут мають на даний момент всього вісім пілотів. Посадка в Паро на увазі обліт кількох гір, ряд різких спусків, підйомів і зсувів літального апарату.

Читайте також: ЛІТАК В ДУБАЇ ПОВЕРНУВСЯ ЧЕРЕЗ 2,5 ГОДИНИ ПІСЛЯ ВИЛЬОТУ В АЕРОПОРТ “КИЇВ”
Аеропорт Матекане, Лесото

Аеропорт розташований високо в горах і складність його в першу чергу полягає в постійному ураганному вітрі. При спуску до смуги з висоти 600 до 400 м над рівнем моря літак зазнає кількох сильних ударів вітру.
Аеропорт Саба, Кариби

Злітна смуга Саби має в довжину всього 400 метрів, і з двох сторін вона обмежена обривами, що ведуть в океан. Так що пілот не має права на помилку.

Джерело.

Реклама