fbpx

Теракт в Ніцці: Колишня Міс Україна ховала людей в своєму барі (відео)

Вона розповіла, як паніка охопила людей, що сховалися у неї в закладі.

Міс України 1998 року Олена Спіріна, яка зараз живе у Франції і відкрила свій бар в Ніцці, опинилася в епіцентрі подій, після чого брала панікуючих людей до себе в заклад. Про це вона написала в Instagram.

За її словами, вона побувала на тому самому місці за 10 хвилин, як терорист почав тиснути всіх на вантажівці.

“Я повернулася з того самого місця за 10 хвилин до початку пекла. Зняла красивий феєрверк. Думала поділитися. Цінуйте один одного. Любіть. Завтра може не бути”, – написала Олена.

Вона зазначила, що після того, як повернулася, через якийсь час побачила людей, що быжать, але відразу не зрозуміла, що люди рятуються від чогось.

“Я чесно почала знімати, думаючи, що люди від радості біжать до нас. А потім, через мить, дійшло. Всы сидимо. А як мозок працює. Насамперед відтягнути чоловіка від вікна і додзвонитися дітям. А потім выдпоювати вином і лимонадом гостей з істериками. І без істерик теж. І до останнього вірити, що розмови про теракт – просто істерична балаканина. А все виявилося правдою. Страшно, дико страшно і шкода загиблих. Батьків з грудними дітьми. Біжать з колясками матусь, що плачуть”, – пише українська красуня.

“Серед гостей була дівчина зі Стамбула. У неї була істерика і вона тільки повторювала: “Це теракт, це теракт, врятуйте”. Інша дівчина з Польщі постійно хотіла купити одну сигарету, відмовляючись брати її просто так. Англійка дякувала за те, що ми впустили її всередину і благала дозволити залишитися. Хтось сміявся, розглядаючи поліцейських і спецназ, які бігали. Кухар, чия дитина була під час теракту на місці подій і з якою абсолютно не було зв’язку, мовчки, як робот, мив кухню. А коли дитина прибігла до нас, так само мовчки її обійняв і притиснув до себе”, – поділилася спогадами про вчорашній день Олена.

Читайте також:БАТЬКО ПОСТРАЖДАЛОГО В НІЦЦІ УКРАЇНЦЯ НЕ МОЖЕ БЕЗ СЛІЗ ГОВОРИТИ ПРО СИНА

https://youtu.be/7rsgALRL7ls

 

Взяли, блять, Бастилию. Кто-нибудь знает, что происходит в Ницце на самом деле? Одна версия – случайная паника. Вторая – кто-то начал давить людей на променаде и открыл стрельбу. В округе куча полиции, люди ломанулись к нам в бар, одни рыдают, другие просят не выгонять (а мы и не собираемся), третьи ржут (наверно, в истерике). Сняла видео. Вероятно, из-за звучавших в нем слов о людях, что решают закончить жизнь других людей, видео заблокировали к публикации. Такие дела, ребята. Все сидят в телефонах, пытаются узреть новости и понять что происходит

Світлину опубліковано користувачем Elena Spirina (@bloodymerry)

Джерело.

You cannot copy content of this page