fbpx
Політика
Суд визнав недостовірною інформацію про те, що Семенченко – це раніше судимий аферист Грішин (документ)

Суд визнав недостовірною інформацію про нардепа Семена Семенченка, оприлюднену в одній зі статей на сайті “Обозревателя”.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав нардеп (“Самопоміч”) Семен Семенченко.

“В історіях “Шахрая-Грішина” і “Семенченка – людини з темним минулим” поставлена перша крапка. 30 червня Києво-Святошинським районним судом Київської області визнано недостовірною і такою, що порушує права на повагу до честі і гідності особи, інформацію, що міститься в статті “Семен Семенченко. Від звичайного шахрая до живої легенди”. Ця стаття публікувалася в 2015 році в інтернет-виданні “Обозреватель”і т.п. виданнях, а також була передрукована великою кількістю ЗМІ. Протягом 2015-2016 років інформація з цих статей широко використовувалася окремими особами в політичних цілях для “чорного PR” щодо Семенченка С.І. Судом прийнято рішення зобов’язати автора статті та інтернет-видання спростувати цю інформацію як недостовірну, а також публічно повідомити, що вони не мають у своєму розпорядженні будь-яких фактичних даних, які підтверджують поширену ними інформацію щодо громадянина Україна Семенченка Семена Ігоровича”, – написав нардеп.

“Я з повагою ставлюся до журналістів, які виконують свою нелегку роботу (і найчастіше отримують копійки як офіційну зарплату), але також закликаю з повагою ставитися до права людей на отримання чесної і об’єктивної інформації. Порушуючи їхні права, ви ризикуєте репутацією”, – додав Семенченко.

Читайте також: Військова прокуратура почала розслідування щодо фальшивки Семенченка

Джерело.