Політика
Військова прокуратура почала розслідування щодо фальшивки Семенченка

Головна військова прокуратура почала розслідування обставин незаконного втручання в оперативно-довідкову картотеку Міністерства внутрішніх справ України. Про це свідчить постанова слідчого судді Печерського районного суду Києва від 17 березня 2016 року.

Зазначимо, що втручання в картотеку МВС було скоєно з метою приховування та вилучення відомостей про колишню судимість нинішнього народного депутата Семена Семенченко.

Головна військова прокуратура також розслідує справу проти депутата від “Самопомочі” Семена Семенченко про незаконне отримання військового звання.

Під час досудового розслідування встановлено, що 13 серпня 2015 року посадовими особами Вишгородського районного військового комісаріату Київської області складено та видано завідомо неправдивий офіційний документ, а саме: тимчасове посвідчення офіцера запасу громадянину Семенченку.

Прокуратура заявляє, що народний депутат в серпні 2014 року використовував завідомо підроблені документи, зокрема тимчасове посвідчення офіцера запасу на своє ім’я шляхом надання їх посадовим особам військової частини №3027 для прийняття його на військову службу у військовому резерві.

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос заявив, що слідчі дії, які веде Головна військова прокуратура відносно народного депутата Семена Семенченка, є об’єктивними і законними.

Нагадаємо, раніше уповноважена Президента України з питань мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко назвала Семенченка пройдисвітом і лжеофіцером, якого висунули на голосування в Кривому Розі.

Читайте також:  Юрій Милобог: запис, оприлюднений “Самопоміччю” – підробка (Відео).

Джерело.

Реклама

Related Post