fbpx

Статистика показує, що мігранти в США рятують науку країни

У США 83% фіналістів національного конкурсу серед школярів «Intel Science Talent Search» є дітьми іммігрантів. Тільки у 7 фіналістів конкурсу, проведеного компанією Intel »в 2016 р.р., батько й мати народилися в Америці, повідомляє immigrant.today.

Національний Фонд Американської Політики (Національний фонд американської політики, NFAP) провів дослідження, в результаті якого З’ясувалося, що 83% (33 людини з 40) фіналістів конкурсу «Пошук Наукових Талантів від компанії Intel» ( «Intel Science Talent Search») в 2016 році рік є дітьми іммігрантів.

У 2004 році в конкурсі 60% фіналістів мали одного або двох батьків-іммігрантів. У 2011 році ця частка зросла до 70%, а в 2016 – до 83%. З 2016 року 75% фіналістів (30 Людей з 40) мають батьків, які працювали в США за візою Н-1В, а потім отримали грін-карту і громадянство США. Тільки у 7 фіналістів обоє батьків народилися в Америці.

Згідно з даними, незважаючи на те, що колишні власники візи Н-1В складають менше 1% населення США, у них було в 4 рази більше шансів мати дитину-фіналіста конкурсу в 2016 році, ніж у батьків, які обидва народилися в США.

Батьки 68% фіналістів (у 27 з 40) приїхали в США як іноземні студенти. Статистично, у їхніх дітей більше шансів потрапити в фінал конкурсу. Це означає, що, якщо іноземний студент не зможе залишатися в Америці після закінчення навчання, це позбавить країну потенційно суттєвого внеску їхніх дітей.

У 3 фіналістів (7,5%) батьки приїхали в Америку в якості іммігрантів, спонсорованих сім’єю. Серед 40 фіналістів конкурсу, у 14 обоє батьків народилися в Індії, у 11 – в Китаї, а у-7 – в Сполучених штатах. У решти дітей батьків роду з Канади, Кіпр, Іран, Японія, Нігерія, Сінгапур, Південна Корея і Тайваню.

Читайте також: Без сліз не глянеш: у мережі кепкують з київських комунальників, які похизувалися виконаним ремонтом

Джерело.

You cannot copy content of this page