fbpx
Світ
Стало відомо, в яких країнах буде найкраще жити в майбутньому

Американські науковці Прінстонського університету встановили, де на Землі будуть сприятливі умови внаслідок глобального потепління. Результати дослідження вчених показали, що в середніх і північних широтах планети клімат покращиться, а в субтропіках і тропічних регіонах стане вологіше і спекотніше.

Геофізики уточнили, що сприятливими умовами для життя є: проміжок температури повітря від 18 до 30 градусів Цельсія, температура точки роси нижче 20 градусів Цельсія і середньодобові опади менше міліметра.

М’який клімат, як вважають фахівці, протягом наступних 20 років встановиться в північних і гірських районах США, а також країнах, розташованих на Британських островах, в Північній Європі, Північно-Східній Азії і південних частинах Латинської Америки та Океанії. У цих регіонах кількість днів зі сприятливою погодою в середньому збільшиться на 10-15 діб.

Найбільше постраждають Африка і Південно-Східна Азія, а також північна і центральна частини Латинської Америки, де до 2100 року буде на 15-50 днів із м’якою погодою менше.

Роблячи прогноз на майбутнє, фахівці брали за основу аналіз щорічних змін кількості днів із м’якою погодою, який проводився з 1986 по 2005 рік.

Читайте також: Українське місто-мільйонник визнали найбільш кримінальним у Європі

Джерело.

facebook