fbpx
Політика
Стало відомо, хто дав кiлеру контакти Окуєвої

Контакти чеченського добровольця АТО Аміни Окуєвої кiлеру, який підcтрелив її чоловіка Адама Осмаєва, дав журналіст Олексій Стукало. Він особисто це підтвердив на своїй сторінці у Facebook.

“З приводу заяви Аміни Окуєвої можу повідомити наступне. Дійсно, 22 травня до мене звернулася помічник Савіка Шустера Неля Шелякіна з проханням надати контакт Аміни Окуєвої. Дійсно, 22 травня, Аміна звернулася до мене з питанням про те, чи давав я якомусь Алексу Вернеру її контакти на студії Шустера. І я дійсно відповів ствердно. Тому що це була правда”, – наголосив Стукало.

За його словами, Окуєва 26 травня запитала у нього через Facebook, чи знає він, хто такий Вернер, але він їй не відповів взагалі.

Читайте також: Ким був кiлер, що здійснив зaмах на бійця АТО в Києві: з’явилися нові деталі (відео)

“Я був зайнятий, а потім елементарно забув. Так що ніяких рекомендацій щодо Алекса Вернера я нікому не давав і не міг давати, тому що не спілкувався. Контакти Аміни Окуєвої мене попросила саме Неля Шелякіна”, – додав Стукало.

Нагадаємо, раніше народний депутат Радикальної партії Ігор Мосійчук заявив, що кiлер отримав їхні контакти саме через помічницю журналіста Савіка Шустера Неллі Шелякіну.

Джерело.