fbpx
Події
Ким був кiлер, що здійснив зaмах на бійця АТО в Києві: з’явилися нові деталі (відео)

Людина, яка хотіла yбити в Києві командира батальйону імені Джохара Дудаєва Адама Осмаєва, під час зустрічей з ним поводилася, як справжній європеєць, щоправда все ж викликав певні сумніви. Про це розповіла дружина пораненого уродженця Чечні Аміна Окуєва.

“Він посилався, між іншим, на одного відомого мені в Україні журналіста. Він сказав, що йому порекомендували мене журналісти з “Шустер. Live”. Єдиним, з ким я спілкувалася з “Шустер. Live” був Олексій Стукало, який свого часу був гостьовим редактором, відтак у мене зберігся його номер і контакт на Facebook.

І я написала йому SMS і попросила підтвердити, чи справді ця людина представляє французьке видання. І він мені підтвердив. Потім, коли в мене виникли підозри після зустрічі з цією людиною (інтуїтивні моменті, мені це здалося дивним), я ще раз написала Олексію Стукало у Facebook докладніше, щоб він все пояснив”,– зазначає снaйперка.

За її словами, це вже була четверта зустріч між ними та кiлером, який представлявся французьким журналістом.

“Він так все красиво розписував, що французька редакція хоче зробити цикл інтерв’ю з нами, що вони є дуже зацікавленими у зв’язку з тим, що у Франції до влади прийшли нові демократичні сили. І ми, звичайно, оскільки тішилися ситуації у Франції, якось повелися, але таку помилку не варто пробачати, оскільки розслаблятися є неприпустимим”, – підкреслює жінка.

Читайте також: “Підривник Путіна”. Хто такий Адам Осмаєв, якого намагалися yбити в центрі Києва

Також вона наголошує, що кiлер з самого початку викликав у неї певні підозри, але загалом справляв враження якоїсь європейської людини, інтелігента.

“Він дуже добре спілкувався російською, і це також вразило, але з деяким іноземним акцентом. Він сказав, що вчився у Петербурзі та отримував там журналістську освіту, але, за його словами це було давно – виходить у радянський період, оскільки він є достатньо дорослою людиною. І вивчив там так добре мову”, – додала Окуєва.

Джерело.